Стрічка RSS Ми в Твіттері Ми в Facebook

Підсумки Чемпіонату Світу з ловлі поплавочною вудочкою серед молодіжних команд

В останні вихідні липня в Італійській провінції Мантуя відбувся черговий чемпіонат світу з ловлі поплавковою вудочкою серед молодіжних збірних команд. Змагання пройшли на каналі Фісеро Тартар і проводилися роздільно серед трьох вікових категорій молодих рибалок: до 14 років, до 18 років і до 22 років.

Причому, першість у наймолодшій категорії проводилося в третій раз, у категорії «до 18» - п'ятнадцятий, а в самій старшій - в 24-й раз.

У змаганнях серед підлітків взяли участь вісім національних команд. Перше місце зайняли італійські юні рибалки з сумою місць 21, за ними ішли хорвати з сумою місць 24, а третє місце дісталося французам, які набрали 28 місць.

Італійці виступили просто блискуче в перший день, набравши суму місць 5, а на другий день здорово оступилися, набравши аж 16 місць! Однак, лідерства свого не упустили. Хорвати, навпаки, були тільки четвертими в перший день, але на другий скоїли ривок, набравши 6 балів, і вийшли на другу позицію. В особистому заліку переміг Діно Хренар з Хорватії з сумою місць - 2.

За друге місце боролися Массіміліано Поглія з Італії та Мартіна Цибулкова зі Словаччини, які набрали однакову суму місць. Проте, в італійця загальна вага улову була більшою, і він став володарем срібної нагороди. До речі сказати, у словаків серед чотирьох учасників, троє були дівчатка. Незважаючи на такий оригінальний склад, що цілком узгоджується з правилами чемпіонатів світу, словацька команда зайняла цілком гідне п'яте місце.

У категорії учасників «до 18 років» змагалися вже 17 команд. Тут першими були португальські юнаки, які набрали суму місць 29. На друге місце претендували чеська і словацька збірні, які набрали по 33 очки.

Коли стали важити вагу уловів, з'ясувалося, що у чеської команди вага на 125 грамів більше, ніж у їхніх сусідів. Ці грами - вага однієї середньої рибки - і вирішили результат боротьби за «срібло» чемпіонату. Словаки були лідерами першого дня разом з французами, проте, в другому турі виступили гірше і вдовольнилися «бронзою».

У французьких юнаків справи пішли ще гірше, в результаті вони перемістилися на восьме підсумкове місце. В особистому заліку лідирував Іван Туркович з Хорватії з сумою місць 2. Срібний призер Ондрей Покорни з Чехії і володар «бронзи» угорець Ференц Хамар поділили свої місця знову ж таки в залежності від ваги уловів.

У категорії юніорів виступали 19 команд. Перемогу здобули італійські рибалки, які вирвалися на перше місце з четвертого завдяки прориву, виконанному в другому турі. Щоб виявити інших призерів, знову довелося порівнювати вагу уловів. Слідом за італійцями розташовувалися три команди з сумою місць 25.

У результаті «срібло» дісталося команді Сербії, «бронза» - Англії, а словенці зовсім залишилися за межами п'єдесталу. Така ж напружена боротьба розгорнулася і в змаганнях серед «приватників». У чотирьох спортсменів сума місць після двох турів була по 3 очки.

За вагою уловів золота медаль дісталася голландцю Сьорсу Мілдеру, срібна - Метту Годфрі з Англії, а володарем бронзової став представник Сербії Вукашін Діміч.