Стрічка RSS Ми в Твіттері Ми в Facebook

Рибатлон - новий вид рибальського спорту

Рибатлон - це поєднання риболовлі і бігу, придумали цей вид рибальського спорту в Рязані. За умовами змагань кожен учасник повинен пробігти 3 кола по 1,5 км і двічі зупиняючись на місці ловлі - повинен зловити по одній рибі будь-якого виду і розміру. І ось, 28 травня відбулася світова прем'єра цього нового рибальського спорту - 40 рибатлоністів з Рязані, Шилово, Рибного, Полян і Шумаші, з вудочкою в руках одночасно стартувавши, почали свій перший в історії забіг за нагородами на 1 етапі Кубка з рибатлону.

Пробігши перше коло, численна група рибатлоністів прибула на місце ловлі (рибніще), де деякі, найбільш везучі і досвідчені рибалки, буквально відразу виловили рибу. Після першого підходу на рибніще створилася група з трьох претендентів на медалі, які у результаті їх і розіграли. Глядачі (а багато хто приїжджали великими компаніями та сім'ями з маленькими дітьми) активно підтримували кожного хто зловив рибу. Судді змагань чітко фіксували кожну пійману рибу і будь-яка помилка і неуважність загрожувала рибатлоністу щонайменше втраченим часом. Варто зауважити, що не всі рибатлоністи фінішували - ряд спортсменів зійшли з дистанції через поломку вудочки. Якщо ж були проблеми з поплавцем, грузилом чи гачком, на цей випадок організатори надавали додаткові аксесуари для снасті. Кожен рибатлоніст міг вільно вибирати собі й наживку, заздалегідь заготовлену організаторами Кубка з рибатлону і партнерами цього проекту. Так, на думку багатьох, в цей день непогано клювало саме на перловку. Серед учасників риболовного забігу були і 3 дівчини, які гідно показали себе і зайняли непогані місця. А наймолодшому учаснику перегонів було всього 9 років, тоді як самому досвідченому було за 40.

За підсумками рибальської гонки призери показали фантастичний час, тим самим встановивши світові рекорди в рибатлоні! Олександр Пириков з Рязані став першим в історії чемпіоном, пробігши 4 км і піймавши 2 риби всього за 21 хв. рівно! Срібним призером став Дмитро Фомін, який подолав дистанцію за 25 хв. 53 сек., А бронзу завоював Костянтин Іванов, його результат - 28 хв. 7 сек. Нагороди в цей день отримали практично всі учасники перегонів - за найбільшу і найменшу рибу, наймолодшому і самому дорослому рибалці, всім дівчатам, які брали участь в гонці, самому спокійному рибалці, тому, хто перший зловив рибу, за самого великого окуня ... - Всім були вручені призи - від велосипеда і великого грошового сертифікату до спінінга і рибальського рюкзака! Рибатлоністи, що фінішували в цій гонці отримали певні бали в залежності від зайнятого місця в загальний залік Кубка з рибатлону.

Наступний етап Кубку з Рибатлону відбудеться 25 червня, а всю детальну інформацію про цей новий вид рибальського спорту-відпочинку ви можете знайти в групах «Рибатлон» у соціальних мережах «Однокласники», «В контакті» і «Facebook», і задати питання можна, відправивши лист на електронну пошту rybatlon@gmail.com.